Kredi Kartı

Kredi Kartınızı Çevrimiçi Olarak Alma

Hepimiz geleneksel posta yoluyla kredi kartı teklifleri alıyoruz ve bunların nasıl çalıştığını hepimiz biliyoruz. Postadaki birçok kredi kartı teklifi, önceden onaylandığınızı iddia etse de, başvurduğunuzda herhangi bir geri bildirim duymadan önce haftalarca ve haftalarca beklemeniz gerekir. İnternet her şeyi kolaylaştırdığı için bu günler çok geride kaldı. İnternet ile haftalarca, haftalarca beklemek yerine online olarak kredi kartı başvurusu yapabilir ve dakikalarca yanıt alabilirsiniz.

İyi bir krediniz varsa, bir kredi kartı için çevrimiçi olarak onaylanma konusunda hiçbir sorun yaşamazsınız. En iyi şartlara ve oranlara sahip olan kartlar, iyi kredisi olanlar için her zaman mevcuttur. Bu nedenle online başvuru yapmadan önce kredinizin ne kadar iyi olduğunu bilmelisiniz. Her zaman çevrimiçi olarak ücretsiz bir kredi raporu alabilir ve kredinizi kendiniz kontrol edebilirsiniz. Bunu yılda en az iki kez yaparsanız, kredinizle nerede durduğunuzu her zaman bilirsiniz.

Kredi Kartınızı Çevrimiçi Olarak Alma

Kredi notunuzu bilmiyorsanız ve uzun süredir kredi raporunuza bakmadıysanız, şimdi tam zamanı


Kredi notunuzu bilmiyorsanız
ve uzun süredir kredi raporunuza bakmadıysanız, şimdi tam zamanı. Kredi raporunuzu gözden geçirin ve raporunuza olumlu bir şey eklemeyen her şeyi düzeltin. Çevrimiçi bir kredi kartı için reddedilmenin bile kredi puanınızı etkileyebileceğini ve gelecekteki kredi tekliflerinde önemli bir rol oynayabileceğini daima unutmayın.

Kredi raporunuza baktıktan ve kredinizin ne kadar iyi olduğunu belirledikten sonra, anında yanıt almak için çevrimiçi başvuruda bulunabilirsiniz. Çevrimiçi olarak hangi kredi kartı şirketini ziyaret ederseniz edin, adınız, telefon numaranız, sosyal güvenlik numaranız, yaşınız, işvereniniz, geliriniz ve bu tür şeyler gibi kişisel bilgilerinizi isteyeceklerdir.

Yeni kartınız için online başvuru formunu doldurmadan önce, şart ve koşulları her zaman çok dikkatli bir şekilde gözden geçirmelisiniz


Yeni kartınız için
online başvuru formunu doldurmadan önce, şart ve koşulları her zaman çok dikkatli bir şekilde gözden geçirmelisiniz. APR’ye bakmalı ve sürpriz olmadığından emin olmalısınız. Başvurunuzu yaptıktan sonra şirket, kredi raporunuzu almak için sosyal güvenlik numaranızı kullanacak ve bu numarayı güvenilirliğinizi ve kredi kartı için onaylanıp onaylanamayacaklarını belirlemek için kullanacaktır.

Uygulamayı doldurmaya başladığınızda, kullandığınız web sitesinin şifreli olduğundan emin olmalısınız. Bu günlerde standart şifreleme, gönderdiğiniz bilgilerin korunmasını sağlayan SSL 128 bit’tir. Web sitesinde 128 bit’ten daha az şifreleme varsa, başka birinin bilgilerinizi çalması mümkün olabilir – bu da kimlik hırsızlığına neden olabilir.

Başvuruyu doldurup gönderdikten sonra, birkaç dakika içinde nihai kararı vereceksiniz


Başvuruyu doldurup gönderdikten
sonra, birkaç dakika içinde nihai kararı vereceksiniz. Doğru teknolojiye sahip bir kredi kartı şirketi kullanıyorsanız, karar ekranda gösterilecektir. Karar ekranda görünmüyorsa, size geleneksel salyangoz postası ile gönderilecektir. Onaylanmamanız durumunda nedeni tarafınıza e-posta ile gönderilecektir.

Onaylandıysanız, kredi kartınızı birkaç gün içinde postayla almayı bekleyebilirsiniz. Her şey çok daha hızlı çalışacağından, kredi kartı almak için çevrimiçi olarak başvuru yapmak her zaman tercih edilen yoldur. Anında bileceğiniz gibi, yanıt almak için haftalarca beklemeye gerek yok. İşletmenizi arayan yüzlerce çevrimiçi kredi kartı şirketi var – bu da kredi kartını seçerken size birçok seçenek sunuyor – ve sizin için en iyi şirketi.

En iyi kredi kartı ve ön ödemeli kart seçeneklerini www


En iyi kredi
kartı ve ön ödemeli kart seçeneklerini www.CreditCards.us (http://www.creditcards.us) adresinde bulabilirsiniz.

PPPPP

(kelime sayısı 592)


(kelime sayısı 592)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu