Kredi Kartı

Kredi Kartı Ödül Kartları

Nereye bakarsanız bakın, her zaman kredi kartlarıyla ödül programları sunan bir kredi kartı şirketi vardır. Her zaman yenileri ortaya çıkar, bu da kulağa kapatılmayacak kadar iyi gelir. Kulağa harika gelseler de, ödüllerin gerçekten buna değip değmediğini merak edebilirsiniz. Bazı durumlarda öyleler, bazılarında ise istediğiniz kadar iyi olmayabilirler.

Birden fazla ödül kartına sahip olmak birçok insanın anında düşündüğü bir şey olsa da, hepsinin sahip olmaya değmeyeceğini her zaman aklınızda bulundurmalısınız. Kredi kartınızı kullanmak her zaman iyi olsa da, bazen ne satın aldığınıza dikkat etmezseniz çok fazla ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ödül kartları söz konusu olduğunda, dikkatli olmalısınız – bir miktar sağduyu ile.

Kredi Kartı Ödül Kartları

Yüksek faiz oranlarıyla gelen ödül kartlarından her zaman kaçınılmalıdır


Yüksek faiz oranlarıyla
gelen ödül kartlarından her zaman kaçınılmalıdır. Çoğu ödül kartında, standart kartlardan daha yüksek faiz oranları içerdiğini göreceksiniz. Bu yüksek faiz oranı, her tür ödülü hızlı ve kolay bir şekilde dengeleyebilir. Güvende olmak için, her zaman faiz oranlarına bakmalı ve ödülün gerçekten buna değip değmediğini belirlemelisiniz. Her ayın sonunda bakiyenizin tamamını öderseniz, bu sizin için hiçbir endişe yaratmaz.

Yıllık ücreti yüksek olan ödül kartları için de gözünü dört açmalısın. Bu kartları kavramak çok zor olabilir ve alacağınızı düşündüğünüz herhangi bir ödül türünü de engelleyebilirler. Ödül kredi kartınızı seçmeden önce ince baskıya bakarsanız, sorunların giderilmesine yardımcı olabilirsiniz.

Nakit geri ödeme, çok popüler hale gelen bir tür ödül kartıdır


Nakit geri ödeme,
çok popüler hale gelen bir tür ödül kartıdır. En iyi kredi kartı şirketlerinin ve bankalarının çoğu, yaptığınız her satın alma işlemi için normalde %1 civarında olan nakit geri ödeme programları sunar. Acele etmeden ve bir ödül kartı almadan önce, her zaman ince yazıları okuduğunuzdan ve kartta bir maksimum limit olup olmadığına baktığınızdan emin olmalısınız.

Bir diğer popüler ödül kredi kartı türü, o kartı kullanarak yaptığınız her alışverişte size puan kazandıran türdür. Yeterince puan topladığınızda, bunları eşyalar ve diğer harika şeyler için kullanabilirsiniz. Bazı kartların ne kadar puan alabileceğinizle ilgili sınırları olacaktır, bu da yine alışveriş yapmak için en iyi ilgi alanınızdır.

Ayrıca, en uzun süredir uçuş millerine sahip olan kredi kartları da vardır


Ayrıca, en uzun
süredir uçuş millerine sahip olan kredi kartları da vardır. Bazı kartlar ödüllerini puanlara dayandırırken, bazıları gerçek milleri kullanmayı tercih eder. Sık uçan yolcu kredi kartınızı kullanarak harcadığınız her dolar için ya bir puan ya da bir mil alırsınız. Yeterince biriktiğinde, onları kullanabilirsin. En sık uçan yolcu ödülleri, onları kullanmak için yaklaşık 25.000 puan veya mil alır, bu da bazılarının kartı kullanmanın avantajlarından faydalanmasını neredeyse imkansız hale getirebilir.

Nereye bakarsanız bakın, doğru kredi kartı ödül kartını bulmak biraz zaman ve çaba gerektirebilir. İhtiyaçlarınıza uygun kartı bulmakta sorun yaşamayabilirsiniz ve bulursanız kendinizi şanslı saymalısınız. Ancak kartınızı seçmeden önce – her zaman ayrıntılı yazıları okumak ve her benzersiz şirketin size sunduklarını karşılaştırmak için gerekli zamanı ayırmalısınız.

En iyi kredi kartı ve ön ödemeli kart seçeneklerini www


En iyi kredi
kartı ve ön ödemeli kart seçeneklerini www.CreditCards.us (http://www.creditcards.us) adresinde bulabilirsiniz.

PPPPP

(kelime sayısı 583)


(kelime sayısı 583)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu