Kredi Kartı

Kredi kartı işlemleriniz ne kadar hızlı?

Kredi kartınızı ilk kez kaydırmaya hazır mısınız? Yok canım? Yoksa zaten ikinci kredi kartınıza mı gidiyorsunuz? Bu arada, kredi kartınızın işleme alınmasının yıllar sürdüğünü biliyor musunuz?

Pekala, yeni başlayanlar için, başvurunuzun kredi kartı işleme aşamasına bir göz atalım ve bu diğer karta sahip olmanız neden yaşlarınızı alıyor?

Kredi kartı işlemleriniz ne kadar hızlı?

Kredi kartı işleme aşamasında bankanızın ilk baktığı şey diğer kredi kartı şirketlerinde sahip olduğunuz hesabınızdır


Kredi kartı işleme
aşamasında bankanızın ilk baktığı şey diğer kredi kartı şirketlerinde sahip olduğunuz hesabınızdır. Normalde kredi kartı işleme aşamasının bu kısmı, yani bankalardaki insanların kendi kayıtları ve diğer şirketlerin kayıtları ile kafalarını karıştırdığı yer burasıdır. Bu, diğer kartlarınız için başvurduğunuzda kredi kartı işleme aşamasının ne kadar sürdüğünü de içerir. Bu genellikle bankanızın sizin değerinizin gerçekte ne kadar olduğunu bulmaya çalıştığı anlamına gelir. Bu, sizi alt gruplara ayırdıkları kısımdır. Bu aynı zamanda, genellikle ya iyi bir ödeme yapan sizsiniz ya da belirtmenizi istedikten sonra kovalamak için zamanları olacağı anlamına gelir.

Bu kredi kartı işleme aşamasında olursa, banka genellikle onlara faturayı gönderecekleri alternatif bir adres vermenizi ister, bu arada bu sadece sizin ödeme yapacağınızdan emin olmak istedikleri anlamına gelir! Ve kredi kartı işleminizin bu aşamasını egonuzda küçük yaralanmalarla geçerseniz, bir sonraki adım, diğer bankalarda ödenmemiş bakiyeniz veya diğer kredi kartı işlemleriniz olup olmadığını öğrenmek olacaktır. Bu sadece, kartların nasıl kullanılabileceğini bulmaya çalıştıkları ve kredi kartı işleme aşamasını geçtikten sonra onlarınki için ödeme yapabileceğiniz anlamına gelir. Bunu genellikle, birkaç kredi kartı için ödeme yapma kapasitenizin olup olmadığını kontrol etmek için yaparlar, böylece yapamayan bir kişiyi sıkıştıramazlar. Ve bu aşamayı geçtiğinizde, yine de egonuza en az zararla, kredi kartı işleme aşamasındaki bir sonraki adım, kimliğinizi ABD vatandaşı olarak doğrulamaktır.

ABD Vatanseverlik Yasası nedeniyle, ABD’de bir şey elde etmeye çalışan herkesin kimliklerinin doğrulanması gerekiyor çünkü teröristlerin ABD topraklarında herhangi bir şey almasını istemiyorlar, özellikle kredi kartı işlemlerini geçmesini istemiyorlar


ABD Vatanseverlik Yasası
nedeniyle, ABD’de bir şey elde etmeye çalışan herkesin kimliklerinin doğrulanması gerekiyor çünkü teröristlerin ABD topraklarında herhangi bir şey almasını istemiyorlar, özellikle kredi kartı işlemlerini geçmesini istemiyorlar. Ve kredi kartı işlemlerini geçmenin son kısmı, kontrol etmeleri gereken her şeye sahip olmaları ve şirketlerinin standartlarını karşılamaları, kısacası, bir kredi kartı almak ve kredi kartı işlemlerinden geçmek, siz etkin olan başka kredi kartlarına sahip olmalıdır. İki, iyi bir ödeme yapıyor olmalısın ve üç, kulağa Afganistan’dan geliyormuş gibi gelen bir soyadın olmamalı, yani. Her neyse, kredi kartı işlemleriniz söz konusu olduğunda sorun yaşıyor olabilirsiniz, çoğu zaman beklemeye değer. Kredi kartları doğru ve düzgün kullanıldığında harika bir finansal araçtır. Kredi kartı sahibinin mali durumunu yönetmesini sağlayacaktır. Kredi kartı sahibi olmak aynı zamanda sadece paranızı ve hayatınızı da güvence altına almakla kalmaz, çünkü bir şey satın almanız veya ödemeniz gerektiğinde her zaman nakit veya çek taşımakla karşılaştırıldığında çok uygundur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu