Kredi Kartı

Çevrimiçi Olarak Anında Onaylanma

İnternette gezindiyseniz, şüphesiz size faiz oranları ve ücretler açısından en iyi olduğunu iddia ettikleri kartlar sunan birçok farklı kredi kartı şirketiyle karşılaşmışsınızdır. Kredi kartı şirketleri hem çevrimdışı hem de çevrimiçi çalışır ve kartınız için doğrudan web siteleri aracılığıyla başvuruda bulunabilirsiniz. Pek çok insan bu sürecin nasıl çalıştığını anlasa da, anlamayanlar da var.

Başvurunuzu çevrimiçi olarak anında veya birkaç dakika içinde işleme koyabilecek birçok kredi kartı şirketi bulunmaktadır. Yeni kredi kartınızın çıktısını alıp mağazaya götüremeyeceğiniz için anında alışveriş yapabileceğiniz anlamına gelmediğini unutmayın. Yine de alışveriş yapabilirsiniz, ancak yeni kredi kartınızı kullanamayacaksınız – size postalanana kadar beklemeniz gerekiyor.

Çevrimiçi Olarak Anında Onaylanma

Başvurunuz sadece birkaç dakikanızı alacak olsa da yine de yeni kredi kartınızı beklemeniz gerekecek


Başvurunuz sadece birkaç
dakikanızı alacak olsa da yine de yeni kredi kartınızı beklemeniz gerekecek. Size posta yoluyla gönderilecek, bu nedenle gelmesi için birkaç kısa gün beklemeniz gerekecek. Çoğu kişi size onaylanıp onaylanmadığınızı anında bildireceğinden, çevrimiçi kredi kartları akıllıca bir seçimdir. Kartı beklemek zorunda kalsanız da eski usul uygulamak kadar uzun sürmüyor.

Eski moda kredi kartı alma yöntemini çevrimiçi yöntemle karşılaştırdığınızda, bazı önemli farklılıklar göreceksiniz. İlk fark süredir, çünkü kredi kartı teklifinin şirkete iade edilmesi ve yanıt alınması uzun zaman alabilir. Bir yanıt beklerken, özellikle başvurunuzun işlenmesiyle ilgili sorunlar varsa, salyangoz postası sonsuza kadar sürebilir.

Geleneksel bir kredi kartı alma yöntemi, diğer şirketlerin sunduklarını karşılaştırmanıza izin vermez


Geleneksel bir kredi
kartı alma yöntemi, diğer şirketlerin sunduklarını karşılaştırmanıza izin vermez. Kredi kartınız için çevrimiçi olarak başvurmayı seçerseniz, birkaç farklı şirkete bakma seçeneğiniz olacaktır. Bu şekilde, paranız için en iyi teklifi bulabilir ve en iyi teklifi bulduğunuzu şüphesiz bilebilirsiniz. İnternette kelimenin tam anlamıyla yüzlerce kredi kartı var, tek yapmanız gereken ilginizi çeken birini bulmak ve ona başvurmak.

İnternet üzerinden başvuru yapmak kredi kartı almak için harika bir yol olsa da, anında onay almanın bazı sınırlamaları olduğunu unutmayın. Bildiğiniz gibi, anında onaylanan çevrimiçi kredi kartları, zaten kredisi yüksek olanlar içindir. İyi veya mükemmel krediniz olmasa bile, çevrimiçi onay almanın yolları vardır. Pazarın bu günlerde çok rekabetçi olmasıyla, sadece onlara iş verdiği için sizi onaylayacak bazı şirketler var. Birçok çevrimiçi şirket daha fazla iş elde etmek istiyor, bu nedenle hattın biraz kaymasına izin verecek ve günümüzde neredeyse herkesi onaylayacaklar.

Bir kredi kartı arıyorsanız, tek yapmanız gereken internete bakmak


Bir kredi kartı
arıyorsanız, tek yapmanız gereken internete bakmak. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçenek bulacaksınız ve size birçok seçenek sunar. Kredi kartı şirketlerini çevrim içi bulmak kolaydır ve çevrim dışı olmaktan çok çevrim içidir. Kredi kartınız için çevrimiçi onay almak her zamankinden daha kolay, çünkü tek yapmanız gereken başvuruda bulunmak ve yanıt beklemek. Biraz şansla, sonunda onaylanabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra tek yapmanız gereken arkanıza yaslanıp kredi kartınızın gelmesini beklemek – bu kadar kolay.

En iyi kredi kartı ve ön ödemeli kart seçeneklerini www.CreditCards.us (http://www.creditcards.us) adresinde bulabilirsiniz.

PPPPP


PPPPP

(kelime sayısı 590)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu