Kredi Kartı

çevrimiçi kredi kartı

�Online kredi kartı kullanımı� � En iyi şekilde kolaylık

Ticaret ve teknoloji tek bir pakette birleşiyor � Online kredi kartları budur.
İnternetin gelişiyle birlikte bilgi ve iletişim engelleri kırıldı. Ayrıca internetle birlikte sadece internette var olan e-mağaza veya sanal mağaza kavramı ortaya çıktı. Bu mağazalardan online kredi kartı ile ödeme-kabul özelliğinden yararlanarak alışveriş yapabilirsiniz. Online kredi kartı ödemeleri onaylandıktan ve onaylandıktan sonra ürünler kapınıza teslim edilir. En iyi ihtimalle rahatlık dediğimiz şey budur.

çevrimiçi kredi kartı

Her geçen gün daha fazla e-mağaza kurulurken, çevrimiçi kredi kartı kullanımı daha da popüler hale geliyor


Her geçen gün
daha fazla e-mağaza kurulurken, çevrimiçi kredi kartı kullanımı daha da popüler hale geliyor. Online kredi kartı ödemeleri alma imkanı, alışverişe tamamen yeni bir boyut kazandırdı. Artık sadece evinizin rahatlığında alışveriş yapmakla kalmaz, bu ürünlerde indirim bile alabilirsiniz. Bu gerçekten harika. Hava durumu hakkında endişelenmenize gerek yok, trafik sıkışıklığı veya başka bir şey hakkında endişelenmenize gerek yok. Sadece bir e-mağazaya gidin, bir ürün seçin, ödemeyi yapmak için çevrimiçi kredi kartı ödeme-kabul olanaklarından yararlanın ve ürünleri kapınıza getirmeye hazır olun.
Çevrimiçi kredi kartı işleme tesisi ile bir iş kurmak (çevrimiçi bir işletme) inanılmaz derecede kolay hale geldi.

Ancak, tuzaklar olmadan hiçbir şey yoktur. Çevrimiçi kredi kartı kullanımının tuzaklarından biri, çevrimiçi kredi kartı dolandırıcılığı olasılığıdır. Bu çevrimiçi kredi kartı dolandırıcılığı iki şekilde gerçekleşebilir. Bunlardan ilki, internet sitesinde mal satın almak için online kredi kartı ödemesi yaptığınız firma ile ilgili; bu şirketin kendisi dolandırıcı olabilir, yani sizden çevrimiçi kredi kartı ödemesini alabilir, ancak malları size teslim edemez. Ayrıca, (sizin online kredi kartı ödeme formunu doldurarak aldığınız) kredi kartınızın bilgilerini dolandırıcılık amacıyla kullanabilirler. İkinci tür dolandırıcılık, çevrimiçi kredi kartı ödemelerinin ayrıntılarını (bir web sitesinin çevrimiçi kredi kartı ödeme formuna girdiğinizde) yakalamak için çeşitli yazılımlar/cihazlar kullanan dolandırıcılar tarafından gerçekleştirilir. Bu yazılımlar popüler olarak casus yazılım olarak bilinir ve bu dolandırıcılar çevrimiçi casuslar olarak bilinir. Casus yazılım, bilgisayarınızda yaptığınız her şeyin tuş vuruşlarını veya ekran görüntülerini alarak çalışır ve ardından bunu casusa iletir. Ancak, bu tür casus yazılımlara karşı kullanılabilecek casus yazılım önleme yazılımları mevcuttur.

Bu nedenle, çevrimiçi kredi kartı kullanım olanağının ortaya çıkması bizim için bir nimettir


Bu nedenle, çevrimiçi
kredi kartı kullanım olanağının ortaya çıkması bizim için bir nimettir. Ancak, örneğin çevrimiçi kredi kartı ödemeleri yaparken dikkatli olmalısınız. banka hesaplarınıza girmeyin veya internet kafelerden online kredi kartı ödemesi yapmayın (internet kafenin kimlik bilgilerinden kesinlikle emin değilseniz�).

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu