Finans

Sadece 100 Dolarla Yatırım Yapabilir misiniz?

Birçok özel yatırımcının elinde hisse senetlerine yatırım yapacak büyük miktarda sermayesi yoktur. Bazıları yüksek getiri elde etmek için Penny Stocks’un yolunu tutar, ancak bazı insanlar bunları çok riskli bulur. Gerçekten de, Penny Hisse Senetleri risklidir – eğer nasıl araştırma yapacağınızı bilmiyorsanız.

Yatırım yapmanın başka birçok yolu var. Size az araştırma ile yüksek getiri sağlayan bir yatırım fırsatından bahsedeceğim. Herkes yapabilir. Yüksek Getirili Yatırım Programları (HYIP) olarak da bilinen Açık Deniz Yatırımlarından bahsediyorum.

İlk olarak, iki tür Yüksek Getirili Yatırım Programı vardır. Bunlar “Autosurfs” ve Private HYIP’lerdir. Her ikisi de genel halk tarafından erişilebilir ve yüksek getiri sağlar � genellikle minimum 5 ABD doları kadar düşük bir depozito ile. Bahsettiğim getiriler hiç çalışmadan her ay %30 civarında. Tek fark, ilgili risk faktörleridir.

Autosurf, internette gezinmeniz için size ödeme yapan bir programdır. Alacağınız getiri, yatırım yaptığınız miktara bağlıdır. Genel olarak, Autosurfs, HYIP’lerden daha yüksek bir risk olarak kabul edilir. Bunun nedeni, Autosurf’lerin genellikle geçerli bir alternatif gelir aracına sahip olmamasıdır.

Özel HYIP’ler küçük yatırımcılar için çok daha güvenli bir seçenektir. Pek çok insan onları bilmiyor ve Autosurf’lerden daha uzun süre dayanıyorlar. Birçoğu 3 yılı aştı, bu nedenle size ilk yatırımınızın 10 katından fazlasını veriyor. Gelirleri genellikle yatırımcıların nakitlerini borsada işlem yapmak için kullanmaktan gelir.

Özel HYIP’leri bulmak eskisi kadar zor değil. Basit bir arama, bazı iyi yatırımları ortaya çıkaracaktır. İnsanların yorumlarını ve onlar hakkındaki görüşlerini okumak, kendi fikrinizi oluşturmanıza ve yatırım yapıp yapmamanız gerektiğine karar vermenize yardımcı olacaktır. Akıllıca seçim.

Küçük yatırımcılar için özel HYIP’ler bir rüyanın gerçekleşmesi gibidir. Artık 100$ kadar az bir miktarla pasif gelir yaratabiliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu